magiczny ogród
Bez glutenu,  Dobre produkty/ Zamienniki,  Recenzje,  Zdrowie

Magiczny ogród- produkty niespotykane


W Internecie znajdziecie wiele sklepów z ziołami, zdrową żywnością, odżywkami, czy suplementami. Wyjątkową ofertę ma sklep ” Magiczny Ogród”.

Często miałam problem z trafieniem na miejsce, w którym znajdę suplementy oparte tylko na naturalnych składnikach, czy na mieszanki ziołowe, które będą odpowiednie skomponowane. 

W końcu jednak odnalazłam sklep Magiczny Ogród – wyjątkowy, któremu bliska jest medycyna naturalna, leczenie zgodne z ajurwedą, metody relaksacyjne,czy aromaterapia. 

To miejsce charakteryzuje się holistycznym podejściem do zdrowia… to taki komlepks wszystkiego, który oferuje Nam wyjątkowe podejście do ciała i umysłu! 

Zapraszam do odwiedzenia strony- są tam produkty, o których na pewno nie słyszeliście, a szkoda! 

Ajurwedyjskie podejście do życia jest wyjątkowe, a ten sklep pozwala Wam na zbliżenie się do jej metod 🙂W mojej paczce znalazły się bardzo różnorodne produkty- żywność, jak i suplementacja. 
Oto one 😉


1. Mąka migdałowa– ta wersja mąki oparta jest na całych migdałach, stąd posiada ona brązowy kolor. Myślałam, że będzie ziarnista, jak to często jest w przypadku mąk z orzechów i pestek. Jednak ta wersja jest wyjątkowo gładka. Idealna jako baza do kruchych ciast i różnego rodzaju ciasteczek… do pierniczków również będzie idealna!


2. Tyrozyna – proszek do rozpuszczenia w wodzie. Tyrozyna jest aminokwasem endogennym, czyli produkowanym przez organizm. Dodatkowo suplementacja jest wskazana w przypadku przemęczenia, osłabionego organizmu, gorszej koncentracji, czy po prostu w sytuacji wzmożonego wysiłku. Jest to naturalny proszek bez żadnych dodatków, niewiele sklepów oferuje produkt naturalny i czysty, ale akurat Magiczny Ogród sprzedaje, to co jest dobre!3. Resweratrol– była to dla mnie całkowita nowość. Produkt wyjątkowy moim zdaniem. Rzadko trafiam na suplement, który charakteryzuje się tak ciekawymi właściwościami. Produktowi poświeciłam osobny wpis, bo uznałam, iż warto przedstawić go bardziej szczegółowo – post znajdziecie —> TUTAJ. Resweratrol ze sklepu Magiczny Ogród jest produktem wysokiej jakości, dlatego go polecam.


resweratrol, odchudzanie, resweratrol serce, naturalne przeciwutleniacze, ciśnienie, zdrowe serce, blog o zdrowym żywieniu, naturalna suplementacja4. Suszone mango–  zawsze jestem ciekawa smaku egzotycznych owoców suszonych. Rzadko po nie jednak sięgam ze względu na substancję konserwującą w postaci dwutlenku siarki. Mi zależy na naturalnym smaku tego małego kawałka owoca, który kryje w sobie skoncentrowaną słodycz wersji świeżej. To opakowanie Mango to czysta natura!

Jest to też idealna propozycja na prezent pod choinkę 🙂


5. Stewia- koncentrant. Generalnie stewia ma zwolenników i przeciwników w znacznej mierze ze względu na jej trochę inną słodycz, niż tę uzyskaną po użyciu cukru. Goryczka dla jednych jest bardziej wyczuwalna, dla innych mniej…. Przetestowałam już wiele rodzajów stewii- tabletki, płyn, koncentrant, proszek. W większości albo słodycz była za niska albo sztuczna. 

Tutaj miło się zaskoczyłam- bo stewia ma zrównoważoną słodycz i nie odczywam tej goryczki. Możliwe, że to zasługa miarki, która odpowiada 1 łyżeczce i jest po prostu to dobrze dobrane. A może to kwestia jakości… Nie wiem, ale na pewno polecam, bo cena też przystępna!magiczny ogród sklep,

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *